Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Modul premostenia záťaže - FIBARO Bypass 2 (FGB-002)

16,80 € / ks 14 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Modul premostenia záťaže FIBARO Bypass 2 (FGB-002) je zariadenie navrhnuté na elimináciu blikania alebo pulzovania svetelných zdrojov, ktoré môže byť spôsobené príliš nízkou záťažou pri použití inteligentných stmievačov alebo spínačov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Modul premostenia záťaže FIBARO Bypass 2 (FGB-002) je vynikajúcim riešením pre elimináciu blikania alebo pulzovania svetelných zdrojov, ktoré môže nastať pri použití inteligentných stmievačov alebo spínačov s príliš nízkou záťažou.

Keďže niektoré inteligentné stmievače a spínače vyžadujú minimálnu záťaž na správne fungovanie, pri použití s nízkovýkonnými svetelnými zdrojmi môže dôjsť k problémom ako blikanie alebo pulzovanie svetla. FIBARO Bypass 2 rieši túto situáciu tým, že poskytuje potrebnú minimálnu záťaž pre inteligentné zariadenia, čím zabraňuje nežiaducim javom.

Modul FIBARO Bypass 2 je kompaktný a jednoduchý na inštaláciu. Jednoducho sa pripája paralelne so svetelným zdrojom a premostí tak časť prúdu cez seba, čo eliminuje problémy s blikaním alebo pulzovaním svetla.

Tento modul je kompatibilný s inteligentnými stmievačmi a spínačmi značky FIBARO, ale aj s niektorými inými zariadeniami na trhu. Využite ho pre stabilné a spoľahlivé ovládanie vašich svetelných zdrojov a zabezpečte si tak pohodlné a príjemné prostredie vo vašej domácnosti.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálny prúd: 0,25 A
  • Kompatibilita: Inteligentné stmievače a spínače

Modul premostenia záťaže FIBARO Bypass 2 (FGB-002) je ideálnym riešením pre elimináciu blikania alebo pulzovania svetelných zdrojov pri použití inteligentných stmievačov alebo spínačov. Využite jeho jednoduchú inštaláciu a získajte stabilné a spoľahlivé ovládanie

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: