Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Modul na ovládanie NICE motorov - FIBARO Nice BiDi-ZWave (IBT4ZWAVE)

ZADARMOZADARMO
Modul na ovládanie NICE motorov - FIBARO Nice BiDi-ZWave (IBT4ZWAVE)
97,99 € / ks 81,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Modul na ovládanie NICE motorov FIBARO Nice BiDi-ZWave (IBT4ZWAVE) je inteligentné riešenie, ktoré umožňuje integráciu NICE motorov do vášho Z-Wave inteligentného domáceho systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Modul na ovládanie NICE motorov FIBARO Nice BiDi-ZWave (IBT4ZWAVE) je skvelým doplnkom pre integráciu NICE motorov do vášho Z-Wave inteligentného domáceho systému. S týmto modulom môžete jednoducho ovládať a riadiť rôzne typy motorov, ako sú brány, garážové dvere, rolety, markízy a ďalšie.

Modul je kompatibilný s motorovými systémami NICE, ktoré podporujú protokol komunikácie BiDi (Bidirectional). To znamená, že modul dokáže nielen prijímať príkazy zo Z-Wave siete, ale aj posielať stav a informácie o pohybe motoru späť do inteligentného domáceho systému.

Integrácia modulu FIBARO Nice BiDi-ZWave do vášho Z-Wave systému vám umožňuje vytvárať automatizované scenáre a prispôsobovať ovládanie motorov podľa vašich potrieb a preferencií. Môžete napríklad nastaviť časové harmonogramy pre otváranie a zatváranie brány alebo roliet, alebo ich ovládať pomocou mobilnej aplikácie na smartfóne.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Komunikačný protokol: Z-Wave
  • Podpora protokolu BiDi (Bidirectional)
  • Kompatibilita: NICE motorové systémy
  • Napájanie: 230V AC, 50Hz

Modul na ovládanie NICE motorov FIBARO Nice BiDi-ZWave (IBT4ZWAVE) je skvelým riešením pre integráciu NICE motorov do vášho Z-Wave inteligentného domáceho systému. Využite jeho funkcie a možnosti na prispôsobenie ovládania motorov podľa vašich potrieb a získať tak viac komfortu a pohodlia vo vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: