Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3, vnútorná dĺžka 30 mm

ZADARMOZADARMO
M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3, vnútorná dĺžka 30 mm
95 € / ks 79,17 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 30 mm je vynikajúcim riešením pre bezpečnosť vášho zámku. Tento modulárny cylinder je špeciálne navrhnutý pre Danalock V3 a poskytuje spoľahlivú ochranu a prístupovú kontrolu. S vnútornou dĺžkou 30 mm je ideálny pre rôzne typy dverí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 30 mm je kľúčovým prvkov pre bezpečnosť a ochranu vášho zámku. Tento vynikajúci modulárny cylinder je presne navrhnutý pre Danalock V3 a poskytuje spoľahlivú ochranu a prístupovú kontrolu, čo je nevyhnutné pre vašu bezpečnosť a pohodlie.

Jednou z hlavných výhod tohto modulárneho cylindra je jeho vnútorná dĺžka 30 mm, čo ho robí ideálnym pre rôzne typy dverí. Nech už máte hrubé alebo tenké dvere, tento modulárny cylinder sa dokonale prispôsobí a poskytne spoľahlivú ochranu a bezpečnosť.

Technické špecifikácie M&C Modulárneho cylindra pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 30 mm:

  • Typ cylindra: Modulárny
  • Vnútorná dĺžka: 30 mm
  • Kompatibilita: Danalock V3
  • Bezpečnostné funkcie: Vysoká odolnosť proti manipulácii, ochrana proti vrtaniu a vyberaniu
  • Materiál: Kvalitný a odolný materiál zabezpečujúci dlhú životnosť

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 30 mm je spoľahlivým a výkonným riešením pre bezpečnosť a ochranu vášho zámku. Jeho precízny dizajn a kvalitné spracovanie zaručujú spoľahlivý prístup a dlhú životnosť. S vnútornou dĺžkou 30 mm je tento modulárny cylinder ideálny pre rôzne typy dverí, čo vám poskytuje flexibilitu a spoľahlivosť. M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 je voľbou pre tých, ktorí si cenia najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality.

Dodatočné parametre

Kategória: Danalock
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: