Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3, vnútorná dĺžka 20 mm

ZADARMOZADARMO
M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3, vnútorná dĺžka 20 mm
95 € / ks 79,17 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 20 mm je špičkovým riešením pre bezpečnosť vášho zámku. Tento modulárny cylinder je navrhnutý pre Danalock V3 a poskytuje spoľahlivú ochranu a prístupovú kontrolu. S vnútornou dĺžkou 20 mm je ideálny pre rôzne typy dverí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 20 mm je nevyhnutným doplnkom pre bezpečnosť vášho zámku. Tento špičkový modulárny cylinder je špeciálne navrhnutý pre Danalock V3 a poskytuje spoľahlivú ochranu a prístupovú kontrolu, čo je nevyhnutné pre vašu bezpečnosť a pohodlie.

Jednou z hlavných výhod tohto modulárneho cylindra je jeho vnútorná dĺžka 20 mm, čo ho robí vhodným pre rôzne typy dverí. Bez ohľadu na hrúbku dverí, tento modulárny cylinder sa dokonale prispôsobí a poskytne spoľahlivú ochranu a bezpečnosť.

Technické špecifikácie M&C Modulárneho cylindra pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 20 mm:

  • Typ cylindra: Modulárny
  • Vnútorná dĺžka: 20 mm
  • Kompatibilita: Danalock V3
  • Bezpečnostné funkcie: Vysoká odolnosť proti manipulácii, ochrana proti vrtaniu a vyberaniu
  • Materiál: Kvalitný a odolný materiál zabezpečujúci dlhú životnosť

M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 s vnútornou dĺžkou 20 mm je spoľahlivým a výkonným riešením pre bezpečnosť a ochranu vášho zámku. Jeho precízny dizajn a kvalitné spracovanie zaručujú spoľahlivý prístup a dlhú životnosť. S vnútornou dĺžkou 20 mm je tento modulárny cylinder ideálny pre rôzne typy dverí, čo vám poskytuje flexibilitu a spoľahlivosť. M&C Modulárny cylinder pre Danalock V3 je voľbou pre tých, ktorí si cenia najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality.

Dodatočné parametre

Kategória: Danalock
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: