Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Lítiová batéria DURACELL CR123A 3V, 4 ks pre Danalock V3

21,90 € / ks 18,25 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Lítiová batéria DURACELL CR123A 3V je vysokej kvality a spoľahlivá batéria určená pre použitie s Danalock V3. Táto sada obsahuje 4 kusy batérií, ktoré poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. S týmito batériami môžete mať istotu, že váš Danalock V3 bude vždy pripravený na použitie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lítiová batéria DURACELL CR123A 3V je neoddeliteľnou súčasťou vášho Danalock V3, pretože poskytuje spoľahlivý zdroj energie pre jeho fungovanie. Táto sada obsahuje 4 kusy batérií, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilný výkon a dlhú životnosť.

Batérie DURACELL CR123A 3V sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Vďaka nim môžete mať istotu, že váš Danalock V3 bude vždy pripravený na použitie. Tieto batérie poskytujú silný a stabilný výkon, čo zaručuje spoľahlivé fungovanie vášho zámku. Okrem toho majú dlhú životnosť, takže sa nemusíte často obávať výmeny batérií.

Technické špecifikácie lítiovej batérie DURACELL CR123A 3V:

  • Typ batérie: Lítiová
  • Napätie: 3V
  • Kapacita: Závisí od konkrétnej série (uvedená na balení)
  • Počet batérií v sade: 4 ks

Lítiová batéria DURACELL CR123A 3V je neoceniteľným zdrojom energie pre váš Danalock V3. S touto sadou 4 kusov batérií máte dostatok zásob energie, aby ste si mohli vychutnať pohodlné a spoľahlivé používanie vášho zámku. Bezpečnosť a funkčnosť vášho Danalock V3 je zaručená vďaka týmto kvalitným a spoľahlivým batériám. S lítiovými batériami DURACELL CR123A 3V môžete mať istotu, že váš zámok bude vždy spoľahlivo fungovať a poskytne vám potrebnú bezpečnosť a pohodlie.

Dodatočné parametre

Kategória: Danalock
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: