Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Koaxiálna zásuvka bez inteligencie - FIBARO Walli N TV-SAT Outlet Anthracite (FGWTFEU-021-8)

37,90 € / ks 31,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Koaxiálna zásuvka bez inteligencie FIBARO Walli N TV-SAT Outlet Anthracite (FGWTFEU-021-8) je kvalitná zásuvka v antracitovom prevedení pre pripojenie televízneho a satelitného signálu v rámci vášho domu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Koaxiálna zásuvka bez inteligencie FIBARO Walli N TV-SAT Outlet Anthracite (FGWTFEU-021-8) je vynikajúcim riešením pre pripojenie televízneho a satelitného signálu vo vašej domácnosti. Táto zásuvka je navrhnutá s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť, aby poskytla optimálne prepojenie bez rušenia signálu.

Zásuvka FIBARO Walli N TV-SAT Outlet Anthracite je kompatibilná so štandardnými koaxiálnymi káblami a umožňuje jednoduché pripojenie televíznych a satelitných zariadení. Je určená pre použitie v domácnostiach, kanceláriách alebo iných priestoroch, kde je potrebné kvalitné a spoľahlivé prepojenie pre televízny a satelitný signál.

Táto zásuvka je súčasťou série Walli od spoločnosti FIBARO a má moderný a elegantný dizajn v antracitovom prevedení. Je kompatibilná s inými produkty z tejto série, čo vám umožňuje vytvárať jednotný a štýlový vzhľad vo vašej inteligentnej domácnosti.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Koaxiálny konektor: F typ
  • Kompatibilita: Štandardné koaxiálne káble pre televízny a satelitný signál

Koaxiálna zásuvka bez inteligencie FIBARO Walli N TV-SAT Outlet Anthracite je vynikajúcou voľbou pre pripojenie televízneho a satelitného signálu vo vašej domácnosti. Využite jej kvalitnú konštrukciu a spoľahlivé prepojenie pre zabezpečenie vysokokvalitného obrazu a zvuku vo vašom televízore alebo satelitnom prijímači.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: