Respirátor FFP3

UPOZORNENIE: Kvôli nedostatku respirátorov na trhu sme nútený zasielať náhodne modely respirátorov danej ochrannej skupiny. Respirátory sa môžu líšiť tvarom, farbou alebo značkou. Nemusíte mať obavy. Vždy dostanete respirátor danej ochrannej skupiny. V tomto prípade FFP3.

Jedná sa o jednorázový respirátor. Maximálna účinnosť je 8 hodín. Dlhším používaním stráca svoju účinnosť.

 

Je potrebné dodržiavať zákon 69/2020 o Z. z. Zákon o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony

Podľa § 4 okrem bežných profesií ktoré na svoju prácu respirátor potrebuje si respirátor môžu zakúpiť aj ľudia zo zdravotným problémom h) alebo firmy podľa bodu i)

Ak si respirátor zakupujete ako súkromná osoba podľa §4h)  poprosíme vás vyplniť pri nákupe do poznámky: Čestne prehlasujem že respirátor potrebujem kvôli z dˇovodu zlého zdravotného stavu na ochranu mojho zdravia podľa 69/2020 o Z. z. §4h)

Ihneď k odoslaniu
Kód: 4118
9,99 € –30 % 6,96 € / ks 6,96 € bez DPH 6,96 € / 1 ks
Kategória: COVID 19
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
E1CD0E18 07F9 474F 94AC B4790703ADF5
9,99 € –30 %

POUŽITIE A SKLADOVANIE

Masky by sa mali skladovať pri teplote -20 ° C až + 40 ° C a vlhkosti pod 70%. Pred použitím masky skontrolujte jej technický stav: či sú jej komponenty nepoškodené. Poškodené rúška, ktorých dátum exspirácie bol prekročený, sa nemôžu použiť. Polomaska ​​by sa nemala skladať. Aby sa zabezpečila najlepšia tesnosť čelnej časti, mal by byť spôsob inštalácie a nastavenia rúšok nasledovný:

1. pred nasadením polomasky naformujte nosovú sponu jej utiahnutím, čím sa zlepší neskoršie prilnutie na tvár,

2. položte časť tváre tak, aby zakrývala ústa a nos,

3. nasadiť čelenku tak, aby spodný popruh zakrýval krk pod uchom a aby horný popruh prešiel cez hlavu nad ucho;

4. upravte predtvarovanú nosovú sponu tak, aby bola zaistená tesnosť;

5. skontrolovať správnosť nasadenia.

Kontrola správnosti nasadenia:

ochranná maska respirátor corona korona

 

  • Základné princípy používania prostriedkov na ochranu dýchacích ciest.
  • Pred použitím všetkých typov filtračných zariadení vždy skontrolujte, či:
  • rúško nie je poškodené,
  • nie sú poškodené ventily,
  • či popruhy čelenky umožňujú pevné uchytenie,
  • či sú filtračné prvky v dobrom stave, t. j. či označenie balenia a poškodenia zodpovedajú identifikovanému nebezpečenstvu,

Pri použití respirátora dochádza k zvýšeniu respiračného odporu v dôsledku usadenia prachu na ňom. Ak sa užívateľ rozhodne, že sa odpor výrazne zvýšil, rúško by malo vymeniť.

Jedná sa o jednorázový respirátor. Maximálna účinnosť je 8 hodín. Dlhším používaním stráca svoju účinnosť.

Dôležite upozornenie pre samotou kúpou respirátora.....

Je potrebné dodržiavať zákon 69/2020 o Z. z. Zákon o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony

Podľa § 4 okrem bežných profesií ktoré na svoju prácu respirátor potrebuje si respirátor môžu zakúpiť aj ľudia so zdravotným problémom h) alebo firmy podľa bodu i)

Ak si respirátor zakupujete ako súkromná osoba podľa §4h)  poprosíme vás vyplniť pri nákupe do poznámky: Čestne prehlasujem, že som fyzickou/právnickou osobou spadajúcou pod výnimku uvedenú v par. 4 ods1 písm. a) zákona 69/20 v súvislosti s kúpou resp. FFP2 A FFP3 s vyd. filtrom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: