Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

IP videovrátnik - FIBARO Intercom (FGIC-002)

ZADARMOZADARMO
IP videovrátnik - FIBARO Intercom (FGIC-002)
799 € / ks 665,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

IP videovrátnik FIBARO Intercom (FGIC-002) je moderné bezpečnostné riešenie, ktoré umožňuje monitorovať a komunikovať s návštevníkmi vo vašom dome alebo firme pomocou videa a zvuku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

IP videovrátnik FIBARO Intercom (FGIC-002) je vysoko výkonné a funkčné riešenie pre bezpečnosť a monitorovanie vstupov do vášho domu alebo firmy. S integrovanou kamerou, mikrofónom a reproduktorom vám umožňuje komunikovať s návštevníkmi prostredníctvom videa a zvuku.

Videovrátnik je vybavený vysoko kvalitnou kamerou, ktorá poskytuje jasný obraz a podporuje nočné videnie, čo umožňuje sledovať návštevníkov aj v noci. S mikrofónom a reproduktorom môžete jednoducho komunikovať s návštevníkmi a získavať dôležité informácie.

FIBARO Intercom je pripojiteľný do vášho existujúceho inteligentného domáceho systému cez sieťové pripojenie. Môžete ho ovládať pomocou mobilnej aplikácie na smartfóne alebo tabletu, čo vám umožňuje sledovať živé video a komunikovať s návštevníkmi aj na diaľku.

Ďalšie funkcie FIBARO Intercom zahŕňajú detekciu pohybu, notifikácie na mobilné zariadenia, záznam videa a možnosť vytvárania fotografií návštevníkov. S týmto videovrátnikom získate bezpečnosť a kontrolu nad vstupmi do vášho domu alebo firmy.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Rozhranie: Ethernet (RJ45)
  • Kamera: Full HD 1080p, 180° širokouhlý záber
  • Zvuk: Mikrofón a reproduktor
  • Nočné videnie: Áno
  • Detekcia pohybu: Áno
  • Kompatibilita: Integrácia s existujúcimi inteligentnými domácimi systémami

FIBARO Intercom (FGIC-002) je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú vysoko kvalitný a funkčný IP videovrátnik pre monitorovanie a komunikáciu s návštevníkmi vo svojom dome alebo firme. Užite si bezpečnosť, kontrolu a pohodlie, ktoré vám tento produkt poskytuje.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: