Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný žalúziový vypínač - FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111), 10ks

ZADARMOZADARMO
Inteligentný žalúziový vypínač - FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111), 10ks
659 € / ks 549,17 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111) je výkonný a elegantný spínač, ktorý umožňuje ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111) je skvelým riešením pre ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmito vypínačmi môžete jednoducho ovládať otváranie a zatváranie žalúzií, prispôsobovať si úroveň osvetlenia a regulovať teplotu v miestnostiach.

Vypínače sú navrhnuté tak, aby zapadli do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúkajú moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečujú spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter umožňuje vzdialené ovládanie a riadenie žalúzií pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa žalúzie otvárali a zatvárali podľa vašich preferencií a prispôsobovali sa aktuálnym podmienkam.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 2.5A (rezistívna záťaž), 1.2A (induktívna záťaž)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Tento balík obsahuje 10 ks inteligentných žalúziových vypínačov FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111), čo vám poskytuje dostatočný počet vypínačov na ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti. Využite ich vlastnosti a funkcie na prispôsobenie osvetlenia, teploty a súkromia vo vašej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: