Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný žalúziový vypínač - FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111)

ZADARMOZADARMO
Inteligentný žalúziový vypínač - FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111)
73,90 € / ks 61,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111) je výkonný a elegantný spínač, ktorý umožňuje ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111) je skvelým riešením pre ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmto vypínačom môžete jednoducho ovládať otváranie a zatváranie žalúzií, prispôsobovať si úroveň osvetlenia a regulovať teplotu v miestnostiach.

Vypínač je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter umožňuje vzdialené ovládanie a riadenie žalúzií pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa žalúzie otvárali a zatvárali podľa vášho želania a prispôsobovali sa aktuálnym podmienkam.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 2.5A (rezistívna záťaž), 1.2A (induktívna záťaž)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú ovládať a riadiť svoje žalúzie alebo rolety prostredníctvom inteligentného domáceho systému. Využite jeho vlastnosti a funkcie na prispôsobenie osvetlenia, teploty a súkromia vo vašej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: