Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný žalúziový vypínač (aktor) - FIBARO Walli Roller Shutter Unit (FG-WREU111-AS-8001)

61,99 € / ks 51,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Inteligentný žalúziový vypínač (aktor) FIBARO Walli Roller Shutter Unit (FG-WREU111-AS-8001) je výkonný a elegantný aktor, ktorý umožňuje ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný žalúziový vypínač (aktor) FIBARO Walli Roller Shutter Unit (FG-WREU111-AS-8001) je skvelým riešením pre ovládanie a riadenie žalúzií, roliet alebo markíz vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmto aktorom môžete jednoducho ovládať otváranie a zatváranie žalúzií, prispôsobovať si úroveň osvetlenia a regulovať teplotu v miestnostiach.

Aktor je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný žalúziový vypínač FIBARO Walli Roller Shutter Unit umožňuje vzdialené ovládanie a riadenie žalúzií pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa žalúzie otvárali a zatvárali podľa vašich potrieb a preferencií.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 4.2A (rezistívna záťaž)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Tento balík obsahuje 1 ks inteligentného žalúziového vypínača (aktora) FIBARO Walli Roller Shutter Unit (FG-WREU111-AS-8001), ktorý vám poskytuje možnosť ovládať a riadiť žalúzie, rolety alebo markízy vo vašej inteligentnej domácnosti. Využite jeho vlastnosti a funkcie na prispôsobenie osvetlenia, teploty a súkromia vo vašej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: