Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný vypínač (aktor) - FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001), 10ks

ZADARMOZADARMO
Inteligentný vypínač (aktor) - FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001), 10ks
559 € / ks 465,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentný vypínač (aktor) FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001) je výkonný a elegantný aktor, ktorý umožňuje ovládanie a zapínanie elektrických zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný vypínač (aktor) FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001) je skvelým riešením pre ovládanie elektrických zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmito aktormi môžete jednoducho zapínať a vypínať rôzne spotrebiče, osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Aktor je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný vypínač FIBARO Walli Switch Unit umožňuje vzdialené ovládanie a zapínanie elektrických zariadení pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa zapínanie a vypínanie zariadení prispôsobovalo vašim potrebám.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 800W (rezistívna záťaž), 500W (induktívna záťaž)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Tento balík obsahuje 10 ks inteligentných vypínačov (aktorov) FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001), čo vám poskytuje dostatočný počet aktorov na ovládanie a zapínanie elektrických zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti. Využite ich vlastnosti a funkcionalitu na ovládanie spotrebičov a zariadení podľa vašich potrieb a preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: