Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný vypínač (aktor) - FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001)

61,90 € / ks 51,58 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Inteligentný vypínač (aktor) FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001) je výkonný a elegantný aktor, ktorý umožňuje ovládanie a zapínanie elektrických zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný vypínač (aktor) FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001) je skvelým riešením pre ovládanie elektrických zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmto aktorom môžete jednoducho zapínať a vypínať rôzne spotrebiče, osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Aktor je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný vypínač FIBARO Walli Switch Unit umožňuje vzdialené ovládanie a zapínanie elektrických zariadení pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa zapínanie a vypínanie zariadení prispôsobovalo vašim potrebám.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 800W (rezistívna záťaž), 500W (induktívna záťaž)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Inteligentný vypínač (aktor) FIBARO Walli Switch Unit (FG-WDSEU221-AS-8001) je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a elegantné riešenie pre ovládanie elektrických zariadení vo svojej inteligentnej domácnosti. Využite jeho vlastnosti a funkcionalitu na ovládanie spotrebičov a zariadení podľa vašich potrieb a preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: