Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný svetelný vypínač - FIBARO Walli Switch Anthracite (FGWDSEU-221-8)

ZADARMOZADARMO
Inteligentný svetelný vypínač - FIBARO Walli Switch Anthracite (FGWDSEU-221-8)
73,90 € / ks 61,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch Anthracite (FGWDSEU-221-8) je výkonný a elegantný spínač, ktorý umožňuje ovládanie a zapínanie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch Anthracite (FGWDSEU-221-8) je skvelým riešením pre ovládanie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmto vypínačom môžete jednoducho zapínať a vypínať svetlá prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Vypínač je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn v anthracitovej farbe. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch umožňuje vzdialené ovládanie a zapínanie osvetlenia pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa osvetlenie prispôsobovalo vašim potrebám a vytváralo príjemnú atmosféru v miestnostiach.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 1850W (rezistívna záťaž), 920W (induktívna záťaž)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch Anthracite (FGWDSEU-221-8) je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a elegantné riešenie pre ovládanie osvetlenia vo svojej inteligentnej domácnosti. Využite jeho vlastnosti a funkcionalitu na zapínanie a vypínanie svetiel podľa vašich preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: