Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný stmievací vypínač - FIBARO Walli Dimmer Anthracite (FGWDEU-111-8)

68,40 € / ks 57 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentný stmievací vypínač FIBARO Walli Dimmer Anthracite (FGWDEU-111-8) je výkonný a elegantný stmievací spínač v anthracitovom prevedení, ktorý umožňuje ovládanie a nastavovanie intenzity osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný stmievací vypínač FIBARO Walli Dimmer Anthracite (FGWDEU-111-8) je skvelým riešením pre riadenie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti. Vďaka tomuto stmievaciemu vypínaču môžete jednoducho nastavovať intenzitu osvetlenia podľa vašich potrieb a preferencií prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Vypínač je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn v anthracitovom prevedení, ktorý sa ľahko zladi s vaším interiérom. Vďaka komunikačnému protokolu Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný stmievací vypínač FIBARO Walli Dimmer Anthracite umožňuje vzdialené ovládanie a nastavovanie intenzity osvetlenia pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa osvetlenie prispôsobovalo vašim potrebám a vytváralo príjemnú atmosféru v miestnostiach.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 500W (LED, CFL), 1000W (halogén, žiarovky)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry
  • Farebné prevedenie: anthracit

Inteligentný stmievací vypínač FIBARO Walli Dimmer Anthracite (FGWDEU-111-8) je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a elegantné riešenie pre riadenie osvetlenia vo svojej inteligentnej domácnosti. Využite jeho vlastnosti a funkcionalitu na ovládanie a nastavovanie intenzity osvetlenia, pričom pridáte štýlový prvok do svojho interiéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: