Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný stmievač (aktor) - FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001), 10ks

ZADARMOZADARMO
Inteligentný stmievač (aktor) - FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001), 10ks
559 € / ks 465,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentný stmievač (aktor) FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001) je výkonný a elegantný aktor, ktorý umožňuje ovládanie a stmievanie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný stmievač (aktor) FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001) je skvelým riešením pre riadenie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmito stmievačmi môžete jednoducho nastavovať intenzitu osvetlenia podľa vašich potrieb a preferencií prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Aktor je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný stmievač FIBARO Walli Dimmer Unit umožňuje vzdialené ovládanie a stmievanie osvetlenia pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa osvetlenie prispôsobovalo vašim potrebám a vytváralo príjemnú atmosféru v miestnostiach.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 800W (LED, CFL), 400W (halogén, žiarovky)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Tento balík obsahuje 10 ks inteligentných stmievačov (aktorov) FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001), čo vám poskytuje dostatočný počet aktorov na ovládanie a stmievanie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti. Využite ich vlastnosti a funkcionalitu na nastavovanie intenzity osvetlenia podľa vašich preferencií a vytvorte si príjemnú atmosféru v miestnostiach.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: