Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentný stmievač (aktor) - FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001)

61,90 € / ks 51,58 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Inteligentný stmievač (aktor) FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001) je výkonný a elegantný aktor, ktorý umožňuje ovládanie a stmievanie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný stmievač (aktor) FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001) je skvelým riešením pre riadenie osvetlenia vo vašej inteligentnej domácnosti. S týmto stmievačom môžete jednoducho nastavovať intenzitu osvetlenia podľa vašich potrieb a preferencií prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Aktor je navrhnutý tak, aby zapadol do existujúcej elektrickej inštalácie a ponúka moderný a elegantný dizajn. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu so zariadeniami vášho inteligentného domáceho systému.

Inteligentný stmievač FIBARO Walli Dimmer Unit umožňuje vzdialené ovládanie a stmievanie osvetlenia pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete tiež vytvárať časové harmonogramy, aby sa osvetlenie prispôsobovalo vašim potrebám a vytváralo príjemnú atmosféru v miestnostiach.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 800W (LED, CFL), 400W (halogén, žiarovky)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry

Inteligentný stmievač (aktor) FIBARO Walli Dimmer Unit (FG-WDEU111-AS-8001) je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a elegantné riešenie pre stmievanie osvetlenia vo svojej inteligentnej domácnosti. Využite jeho vlastnosti a funkcionalitu na ovládanie a nastavovanie intenzity osvetlenia podľa vašich preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: