Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type F (FGWOF-011), 10ks

ZADARMOZADARMO
Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type F (FGWOF-011), 10ks
659 € / ks 549,17 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Inteligentná zásuvka FIBARO Walli Outlet typu F (FGWOF-011) je výkonná a elegantná zásuvka, ktorá umožňuje ovládanie a monitorovanie spotreby energie vašich pripojených spotrebičov v rámci vášho inteligentného domáceho systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná zásuvka FIBARO Walli Outlet typu F (FGWOF-011) je ideálnym riešením pre vašu inteligentnú domácnosť. S touto zásuvkou môžete jednoducho ovládať a monitorovať spotrebu energie vašich pripojených spotrebičov prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Zásuvka je navrhnutá pre inštaláciu do existujúcej elektrickej inštalácie typu F a prináša moderný a elegantný dizajn, ktorý sa ľahko zladi s vaším interiérom. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu s vaším inteligentným domácim systémom.

Inteligentná zásuvka umožňuje vzdialené ovládanie pripojených spotrebičov pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete zapínať a vypínať spotrebiče podľa potreby, vytvárať časové harmonogramy a sledovať ich spotrebu energie, čo vám umožňuje efektívne riadiť svoju spotrebu a ušetriť náklady.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 3680W (16A)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Monitorovanie spotreby energie: áno
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry
  • Farebné prevedenie: biela

Tento balíček obsahuje 10 ks inteligentných zásuviek FIBARO Walli Outlet typu F (FGWOF-011), čo vám poskytuje dostatočný počet zásuviek na pokrytie viacerých miestností vo vašej domácnosti. S týmito zásuvkami môžete dosiahnuť efektívnejšiu kontrolu a riadenie spotreby energie vo vašej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: