Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type E Anthracite (FGWOE-011-8)

ZADARMOZADARMO
Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type E Anthracite (FGWOE-011-8)
73,90 € / ks 61,58 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Inteligentná zásuvka FIBARO Walli Outlet typu E Anthracite (FGWOE-011-8) je výkonná a elegantná zásuvka v elegantnom anthracitovom prevedení, ktorá umožňuje ovládanie a monitorovanie spotreby energie vašich pripojených spotrebičov v rámci vášho inteligentného domáceho systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná zásuvka FIBARO Walli Outlet typu E Anthracite (FGWOE-011-8) je ideálnym riešením pre vašu inteligentnú domácnosť. S touto zásuvkou môžete jednoducho ovládať a monitorovať spotrebu energie vašich pripojených spotrebičov prostredníctvom vášho inteligentného domáceho systému.

Zásuvka je navrhnutá pre inštaláciu do existujúcej elektrickej inštalácie typu E a prináša moderný a elegantný dizajn v anthracitovom prevedení, ktorý sa ľahko zladi s vaším interiérom. S komunikačným protokolom Z-Wave Plus zabezpečuje spoľahlivú a bezpečnú komunikáciu s vaším inteligentným domácim systémom.

Inteligentná zásuvka umožňuje vzdialené ovládanie pripojených spotrebičov pomocou mobilnej aplikácie alebo automatizovaných scenárov. Môžete zapínať a vypínať spotrebiče podľa potreby, vytvárať časové harmonogramy a sledovať ich spotrebu energie, čo vám umožňuje efektívne riadiť svoju spotrebu a ušetriť náklady.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 3680W (16A)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave Plus
  • Monitorovanie spotreby energie: áno
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry
  • Farebné prevedenie: anthracit

Inteligentná zásuvka FIBARO Walli Outlet typu E Anthracite (FGWOE-011-8) je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a elegantné riešenie pre svoju inteligentnú domácnosť. Využite jej vlastnosti a funkcionalitu na ovládanie a monitorovanie spotreby energie vašich spotrebičov, pričom pridáte štýlový prvkov do svojho interiéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: