Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type E (FGWOE-011)

ZADARMOZADARMO
Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type E (FGWOE-011)
73,90 € / ks 61,58 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Walli Outlet je inteligentná zásuvka typu E s elegantným dizajnom a funkčnosťou inteligentného ovládania pripojených spotrebičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Walli Outlet je výkonná inteligentná zásuvka, ktorá prináša pohodlné ovládanie a monitorovanie spotreby energie vašich pripojených spotrebičov. Vďaka integrácii do vášho inteligentného domáceho systému môžete zásuvku ovládať z mobilného zariadenia a vytvárať automatizované scenáre podľa vašich potrieb.

S touto inteligentnou zásuvkou môžete jednoducho zapínať a vypínať spotrebiče, sledovať ich spotrebu energie a vytvárať časové harmonogramy pre ich prevádzku. Vďaka monitorovaniu spotreby energie máte presný prehľad o tom, koľko energie jednotlivé spotrebiče využívajú, čo vám umožňuje efektívnejšie riadiť svoju spotrebu a ušetriť náklady.

FIBARO Walli Outlet je navrhnutá tak, aby sa ľahko inštalovala do existujúcej elektrickej inštalácie typu E, čo zjednodušuje jej integrovanie do vášho domáceho prostredia. S moderným a elegantným dizajnom je zásuvka skvelým doplnkom do vášho interiéru.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 3680W (16A)
  • Komunikačný protokol: Z-Wave (Z-Wave Plus)
  • Monitorovanie spotreby energie: áno
  • Kompatibilita: Z-Wave certifikované brány a kontroléry
  • Farebné prevedenie: biela

FIBARO Walli Outlet je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať kontrolu a monitorovať svoje spotrebiče a zároveň pridať elegantný prvok do svojej domácnosti. S inteligentnou zásuvkou môžete dosiahnuť efektívnejšie riadenie energie a pohodlné ovládanie svojich spotrebičov.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: