Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

HomeKit senzor oxidu uhoľnatého - FIBARO CO Sensor HomeKit (FGBHCD-001)

ZADARMOZADARMO
HomeKit senzor oxidu uhoľnatého - FIBARO CO Sensor HomeKit (FGBHCD-001)
125,90 € / ks 104,92 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

FIBARO CO Sensor HomeKit je vysoko citlivý senzor oxidu uhoľnatého (CO), ktorý je kompatibilný s Apple HomeKit. V prípade detekcie zvýšených koncentrácií CO vysielaj alarm a notifikácie priamo na vaše zariadenia s Apple.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO CO Sensor HomeKit je základným bezpečnostným prvkom pre vašu inteligentnú domácnosť. Tento senzor je navrhnutý tak, aby detekoval a monitoroval koncentráciu oxidu uhoľnatého (CO) vo vzduchu a v prípade nebezpečných úrovní CO vyslal zvukový a vizuálny alarm.

Kompatibilný s Apple HomeKit, tento senzor vám poskytuje možnosť sledovať úroveň CO v domácnosti priamo z vašej obľúbenej HomeKit aplikácie na iPhone, iPad alebo iPod touch. Tento senzor vám tiež umožňuje nastaviť automatizované reakcie, ako napríklad zapnutie vetrania alebo vypnutie plynových spotrebičov pri detekcii zvýšených úrovní CO.

FIBARO CO Sensor HomeKit je napájaný batériou, nevyžaduje žiadne káble a je jednoduchý na inštaláciu. Jeho kompaktný a moderný dizajn znamená, že môže byť umiestnený kdekoľvek vo vašom dome, aby poskytol ochranu pre vašu rodinu.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: CR123A batéria (v balení)
  • Životnosť batérie: až 3 roky
  • Komunikačný protokol: Bluetooth® nízkoenergetické (BLE)
  • Kompatibilita: Apple HomeKit
  • Rozmery: 65 x 28 mm
  • Detekcia CO: 0-450 ppm
  • Farebné prevedenie: biely

FIBARO CO Sensor HomeKit je neoceniteľným zariadením pre zabezpečenie vašej domácnosti a zabezpečenie vášho zdravia a bezpečnosti vašej rodiny v prípade úniku oxidu uhoľnatého.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: