Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Dverový alebo oknový senzor - FIBARO Door / Window Sensor 2 (FGDW-002-1 ZW5) - Biely

67 € / ks 55,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Door / Window Sensor 2 (FGDW-002-1 ZW5) - Biely je inteligentný senzor dverí a okien, ktorý monitoruje otváranie a zatváranie dverí alebo okien v reálnom čase pre bezpečnosť vašej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Door / Window Sensor 2 (FGDW-002-1 ZW5) - Biely je kľúčovým prvkom pre bezpečnosť a energetickú účinnosť vašej domácnosti. Tento inteligentný senzor dverí a okien je schopný monitorovať stav vašich dverí alebo okien, či sú otvorené alebo zatvorené, a posielať tieto informácie priamo na váš smartfón alebo inteligentný systém.

Senzor je malý a nenápadný s bielym moderným dizajnom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Je tiež jednoduchý na inštaláciu s pomocou samolepiacich pásiem a funguje bezdrôtovo, takže môže byť umiestnený kdekoľvek vo vašej domácnosti alebo kancelárii.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Z-Wave Plus (500 series)
  • Napájanie: CR123A batéria
  • Pracovná teplota: 0 °C - 40 °C
  • Dosah: až 50 metrov vo vnútri (v závislosti od štruktúry budovy)
  • Rozmery: 71mm x 18mm x 19mm

FIBARO Door / Window Sensor 2 (FGDW-002-1 ZW5) - Biely poskytuje pokojnú myseľ tým, že vám dáva okamžité upozornenia o akejkoľvek neobvyklej aktivite, čo vám umožňuje rýchlo reagovať a udržiavať bezpečnosť vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: