Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Dokovacia stanica - AEOTEC Dock for Water Sensor 6 (ZW160-Z)

19,99 € / ks 16,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

AEOTEC Dock for Water Sensor 6 (ZW160-Z) je dokovacia stanica určená pre senzor na detekciu vody. Táto dokovacia stanica umožňuje spoľahlivé umiestnenie senzora a monitorovanie miesta, kde by mohlo dôjsť k úniku vody.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokovacia stanica AEOTEC Dock for Water Sensor 6 vylepšuje funkčnosť AEOTEC Water Sensor 6 tým, že poskytuje možnosť monitorovať až dve rôzne oblasti súčasne. S týmto doplnkom môžete umiestniť senzory vody na presne definované miesta, ako napríklad vedľa práčky alebo pod umývadlom, a mať tak pokryté viacero zón v rámci vašej domácnosti.

Naviac, dokovacia stanica zvyšuje výdrž batérie Water Sensor 6 až na 10 rokov, čo znamená menej starostí s údržbou. Kompatibilita s technológiou Z-Wave umožňuje integrovať dokovaciu stanicu do existujúcej siete inteligentnej domácnosti a prispôsobiť jej nastavenia podľa vašich potrieb.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 1 x CR123A batéria (súčasť balenia)
  • Protokol: Z-Wave Plus
  • Frekvencia: 868.42 MHz
  • Dosah: do 40m vnútorný
  • Pracovná teplota: 0°C do +40°C
  • Rozmery: 97mm x 35mm x 24mm

S dokovacou stanicou AEOTEC Dock for Water Sensor 6 získate lepšie a presnejšie monitorovanie vodných podmienok vo vašej domácnosti. Toto vám umožní reagovať rýchlejšie na možné problémy a zabrániť potenciálnym škodám spôsobeným vodou.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: