Deramax-Profi - Účinný ultrazvukový plašič kún a hlodavcov

Značka: DERAMAX
ZADARMOZADARMO
vyr 1 Deramax Profi 01
47,40 € / ks 39,50 € bez DPH 47,40 € / 1 ks
Nie je na sklade
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Deramax-Profi je vysoko účinný ultrazvukový plašič navrhnutý na odpudzovanie kún a hlodavcov z tvojho okolia. Tento inovatívny zariadenie využíva vysokofrekvenčné zvukové signály, ktoré sú neškodné pre ľudí a domáce zvieratá, no účinne odstraňujú nežiaducu zver z tvojho dvora, záhrady alebo zabezpečeného priestoru. S Deramax-Profi sa zbavíš problémov so zničenými plodinami, poškodenou technikou alebo hlukom spôsobeným týmito škodcami. Je jednoduchý na používanie a má dostatočný dosah, aby pokryl väčšie plochy.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Deramax-Profi je vysoko účinný ultrazvukový plašič, ktorý je určený na efektívne odpudzovanie kún a hlodavcov. Jeho inovatívna technológia využíva vysokofrekvenčné zvukové signály, ktoré majú nepríjemný účinok na tieto zvieratá a odstraňujú ich z tvojho okolia.

Tento plašič je ideálnym riešením pre tých, ktorí trpia škodami spôsobenými kúňmi a hlodavcami na ich dvore, záhrade alebo zabezpečenom priestore. Nech už sú to poškodené plodiny, rozhrabaná zem, poškodená technika alebo hluk, ktorý tieto zvieratá spôsobujú, Deramax-Profi ti pomôže riešiť tieto problémy.

Jeho vysokofrekvenčné zvukové signály sú neškodné pre ľudí a domáce zvieratá, čo znamená, že môžeš plašič používať bez obáv o ich bezpečnosť. Tieto signály však majú účinný odstrašujúci účinok na kúne a hlodavce, čo ich prinúti opustiť danú oblasť a hľadať si iné miesto.

Deramax-Profi je jednoduchý na používanie a má dostatočný dosah, aby pokryl väčšie plochy. Môžeš ho umiestniť v rôznych oblastiach, kde sa často vyskytujú kúne a hlodavce, a nechať ho pracovať nezávisle. Plašič je odolný voči poveternostným vplyvom, takže môžeš mať istotu, že bude fungovať aj za rôznych podmienok.

Špecifikácie:

  • Dosah: 600-800 m²
  • Frekvencia: 25 kHz - 65 kHz
  • Napájanie: Solárne nabíjanie (s možnosťou pripojenia batérií)
  • Možnosť nastavenia citlivosti signálu
  • Vodeodolné a odolné voči poveternostným vplyvom
  • Bezpečné a neškodné pre ľudí a domáce zvieratá
  • Jednoduchá inštalácia a použitie

Deramax-Profi je vynikajúcim riešením pre efektívne odpudzovanie kún a hlodavcov. S jeho pomocou sa zbavíš problémov spôsobených týmito škodcami a ochrániš svoje majetok a okolie.

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče a odpudzovače zveri
Záruka: 24 mesiacov
Položka bola vypredaná…