Deramax-Dual - Elektronický plašič krtkov a hryzcov

Akcia
Značka: DERAMAX
ZADARMOZADARMO 41,23 € –3 %
vyr 11 Deramax Dual 01
41,23 € –3 % 39,59 € / ks 32,99 € bez DPH 39,59 € / 1 ks
Nie je na sklade
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Deramax-Dual je revolučný elektronický plašič, ktorý využíva kombináciu zvukových a vibračných signálov na odstraňovanie záhradných škodcov, ako sú krtkovia, hlodavce a hraboše. Tento účinný plašič je tiež vhodný na plašenie hadov, ktorí sú citliví na sebemenšie vibrácie pôdy. Je to spoľahlivý český výrobok s nízkymi prevádzkovými nákladmi a zabezpečuje bezpečnú ochranu pre ľudí a zvieratá.
 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Deramax-Dual je najnovšia inovácia na trhu, ktorá prináša vysoko účinný elektronický plašič určený na ochranu pôdy pred záhradnými škodcami, ako sú krtkovia, hlodavce a hraboše. Okrem toho je tento plašič tiež účinný pri plašení hadov, ktorí reagujú na aj najmenšie vibrácie pôdy. Deramax-Dual je spoľahlivý český výrobok s nízkymi prevádzkovými nákladmi, ktorý poskytuje bezpečnú ochranu pre ľudí aj zvieratá.

Deramax-Dual je vybavený dvoma elektromagnetickými bzučiakmi, čo zásadne zvyšuje jeho výkon a účinnosť. Tento unikátny zvukovo-vibračný plašič vytvára kombináciu zvukových a vibračných signálov, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú záhradných škodcov. Zvuky a vibrácie sa šíria cez pôdu a neustále obtiažujú škodcov, čo ich prinúti opustiť chránený priestor. Jednou z výhod použitia Deramax-Dual je, že nevedie k úhynu škodcov a nevyžaduje odstraňovanie uhynutých zvierat. Prevádzka tohto plašiča je úplne ekologická a nevyžaduje použitie žiadnych chemických prostriedkov.

Plastový obal Deramax-Dual je dôkladne navrhnutý a zabezpečuje jeho dlhú životnosť. Je vyrobený z UV odolného plastu s dvojitým krytím proti vlhkosti a vode. To zaisťuje, že plašič je odolný voči poveternostným vplyvom a môže byť používaný v rôznych vonkajších podmienkach.

Verzia produktu Deramax-Dual je označená ako 04/2022 a bola uvedená na trh od 15.5.2022. Je to najnovšia novinka, ktorá prináša vysokú účinnosť a spoľahlivú ochranu pred záhradnými škodcami. S Deramax-Dual môžeš mať svoju záhradu chránenú pred krtkami, hlodavcami, hrabošmi a hadmi bez použitia chemikálií a s minimálnymi prevádzkovými nákladmi.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče krtkov
Záruka: 24 mesiacov
Položka bola vypredaná…