Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Danfoss rohový adaptér pre ventily RA (013G1350)

16,54 € / ks 13,78 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Danfoss rohový adaptér pre ventily RA (013G1350) je praktický príslušenstvo, ktoré umožňuje inštaláciu termostatických hlavíc na radiátory s obmedzeným priestorom. Tento rohový adaptér vám poskytuje flexibilitu pri inštalácii termostatickej hlavice a zabezpečuje pohodlnú a efektívnu reguláciu teploty vo vašej miestnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Danfoss rohový adaptér pre ventily RA (013G1350) je užitočným príslušenstvom, ktoré je navrhnuté pre inštaláciu termostatických hlavíc na radiátory s obmedzeným priestorom. Tento rohový adaptér vám umožňuje efektívne využiť priestor a získať flexibilitu pri umiestnení termostatickej hlavice.

Pri inštalácii termostatickej hlavice na radiátor s obmedzeným priestorom môže byť náročné dosiahnuť správnu pozíciu a pohodlný prístup. S Danfoss rohovým adaptérom pre ventily RA získate možnosť inštalovať termostatickú hlavicu v rohu radiátora, čo vám umožní optimalizovať priestor a zároveň získať pohodlný prístup pre nastavenie teploty.

Adaptér je vyrobený z kvalitného materiálu a je kompatibilný s ventilmi typu RA. Jeho presný tvar a spracovanie zaisťujú spoľahlivé držanie termostatickej hlavice a stabilnú inštaláciu. Tento rohový adaptér je vhodný pre rôzne typy radiátorov a poskytuje jednoduchú a efektívnu reguláciu teploty vo vašej miestnosti.

Technické špecifikácie Danfoss rohového adaptéra pre ventily RA (013G1350):

  • Typ: Rohový adaptér pre ventily
  • Kompatibilita: Ventily typu RA
  • Materiál: Kvalitný a odolný materiál

Danfoss rohový adaptér pre ventily RA (013G1350) je skvelým príslušenstvom, ktoré vám umožňuje inštalovať termostatické hlavice na radiátory s obmedzeným priestorom. S týmto adaptérom získate flexibilitu a pohodlný prístup pre reguláciu teploty vo vašej miestnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: