Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Danfoss Ally™ Starter Pack, Zigbee (014G2440)

ZADARMOZADARMO
Danfoss Ally™ Starter Pack, Zigbee (014G2440)
152,21 € / ks 126,84 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Danfoss Ally™ Starter Pack je kompletný súprava pre inteligentné ovládanie kúrenia v dome pomocou technológie Zigbee. Obsahuje centrálnu jednotku a termostat, ktoré spolupracujú s kompatibilnými radiátorovými ventilmi. S touto súpravou môžete zlepšiť efektivitu a komfort kúrenia vo vašom dome, a to vďaka inteligentnému ovládaniu a plánovaniu teploty v jednotlivých miestnostiach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Danfoss Ally™ Starter Pack je kompletná súprava pre inteligentné ovládanie kúrenia v dome. Súprava obsahuje centrálnu jednotku a termostat, ktoré spolupracujú s kompatibilnými radiátorovými ventilmi. Táto súprava využíva technológiu Zigbee, ktorá umožňuje bezproblémové a spoľahlivé pripojenie medzi jednotlivými zariadeniami.

S pomocou Danfoss Ally™ Starter Pack môžete dosiahnuť vysokú úroveň inteligentného ovládania a plánovania teploty vo vašom dome. Centrálna jednotka slúži ako riadiaci bod pre celý systém a komunikuje s termostatom a ventilmi. Termostat umožňuje nastavenie požadovanej teploty a plánovanie podľa časových intervalov. Radiátorové ventily sa automaticky prispôsobujú nastavenej teplote a zabezpečujú optimálne vykurovanie v jednotlivých miestnostiach.

Jednou z hlavných výhod Danfoss Ally™ Starter Pack je zvýšenie efektivity a komfortu kúrenia vo vašom dome. S inteligentným ovládaním môžete presne nastaviť požadovanú teplotu v jednotlivých miestnostiach a prispôsobiť ju podľa vašich preferencií a časového rozvrhu. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť úsporu energie a zabezpečiť pohodlie pre celú rodinu.

Dlhý popis obsahuje kompletné technické špecifikácie tovaru. Tu sú niektoré z hlavných technických parametrov:

  • Technológia: Zigbee
  • Centrálna jednotka: podporuje až 30 termostatov a 30 radiátorových ventilov
  • Termostat: LCD displej, možnosť plánovania, kompatibilný s radiátorovými ventilmi s technológiou Zigbee
  • Radiátorové ventily: automatické prispôsobovanie teploty, odpojenie pri otvorených oknách, manuálna a automatická režim

Vďaka Danfoss Ally™ Starter Pack budete mať plnú kontrolu nad kúrením vo vašom dome. S touto inteligentnou súpravou dosiahnete výhody zlepšenej efektivity, úspory energie a pohodlného prostredia. Nechajte sa ohromiť výkonom a spoľahlivosťou tejto súpravy a vytvorte si ideálnu teplotu vo vašom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: