Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Danfoss Adaptér RTD (014G0253)

5,89 € / ks 4,91 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Danfoss Adaptér RTD (014G0253) je praktický adaptér navrhnutý pre inštaláciu termostatických hlavíc typu RTD na radiátorové ventily. Tento adaptér umožňuje jednoduché a spoľahlivé pripojenie termostatickej hlavice na váš radiátor a poskytuje kompatibilitu medzi rôznymi typmi zariadení.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Danfoss Adaptér RTD (014G0253) je užitočným príslušenstvom, ktoré zabezpečuje kompatibilitu medzi termostatickými hlavicami typu RTD a radiátorovými ventily. Tento adaptér je navrhnutý tak, aby umožňoval jednoduchú a spoľahlivú inštaláciu termostatických hlavíc na vaše radiátory.

Ak plánujete nainštalovať termostatickú hlavicu typu RTD na svoj radiátor, Danfoss Adaptér RTD vám poskytuje ideálne riešenie. Stačí jednoducho pripojiť adaptér na radiátorový ventil a následne naň namontovať termostatickú hlavicu typu RTD. Týmto spôsobom môžete bez problémov používať termostatickú hlavicu na vášom radiátore.

Adaptér je vyrobený z kvalitného materiálu, čo zaisťuje jeho odolnosť a spoľahlivosť. Je kompatibilný s rôznymi typmi termostatických hlavíc typu RTD a radiátorových ventilov, čo znamená, že ho môžete použiť na mnoho rôznych typov radiátorov. To vám poskytuje flexibilitu pri inštalácii termostatických hlavíc na vaše radiátory.

Technické špecifikácie Danfoss Adaptéra RTD (014G0253):

  • Typ: Adaptér pre termostatické hlavice typu RTD
  • Materiál: Kvalitný a odolný materiál
  • Kompatibilita: S rôznymi typmi termostatických hlavíc typu RTD a radiátorových ventilov

Danfoss Adaptér RTD (014G0253) je spoľahlivým a praktickým riešením pre inštaláciu termostatických hlavíc typu RTD na vaše radiátory. S týmto adaptérom môžete jednoducho a bez problémov pripojiť termostatickú hlavicu na váš radiátor a získať plnú kontrolu nad teplotou vo vašej miestnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: