Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Danfoss Adaptér RAV & RAVL (014G0250)

14,71 € / ks 12,26 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Danfoss Adaptér RAV & RAVL (014G0250) je spoľahlivý a vysokokvalitný adaptér určený pre termostaty Danfoss. Umožňuje pripojenie termostatu k radiátoru a zaručuje hladkú inštaláciu a fungovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Danfoss Adaptér RAV & RAVL (014G0250) je dômyselným nástrojom určeným na pripojenie termostatov Danfoss k radiátorom. Tento adaptér je navrhnutý tak, aby zabezpečil jednoduchú a efektívnu inštaláciu termostatu a jeho spoľahlivú prevádzku.

Adaptér RAV & RAVL je ideálnym riešením pre všetky typy radiátorov, ktoré používajú RAV a RAVL ventily. To znamená, že môže byť použitý v širokej škále aplikácií, čo z neho robí veľmi flexibilný nástroj pre váš vykurovací systém.

Jedným z hlavných benefitov tohto adaptéra je jeho jednoduchá inštalácia. Jeho špeciálne navrhnutá konštrukcia umožňuje rýchlu a bezbolestnú montáž bez potreby náročných a časovo náročných inštalácií. Navyše, jeho kompaktný dizajn a malé rozmery umožňujú pohodlné umiestnenie a estetický vzhľad.

Technické špecifikácie:

  • Výrobca: Danfoss
  • Typ: Adaptér RAV & RAVL
  • Kód produktu: 014G0250
  • Kompatibilita: RAV a RAVL ventily
  • Materiál: Odolné plastové materiály
  • Farba: Biela
  • Rozmery: X mm (dĺžka) x X mm (šírka) x X mm (výška)

Danfoss Adaptér RAV & RAVL (014G0250) je kľúčovým komponentom pre vytváranie efektívnej a pohodlnej domácej vykurovacej sústavy. Umožňuje ľahkú inštaláciu termostatov a zabezpečuje ich optimálne fungovanie, čím zvyšuje účinnosť vykurovacieho systému a zlepšuje komfort v domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: