Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Danfoss Adaptér RA (014G0251)

5,89 € / ks 4,91 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Danfoss Adaptér RA (014G0251) je spoľahlivý a vysoko kvalitný adaptér navrhnutý pre použitie s Danfoss termostatmi. Tento adaptér umožňuje pripojenie termostatu k radiátoru a jeho bezproblémovú inštaláciu a prevádzku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Danfoss Adaptér RA (014G0251) je neoceniteľným doplnkom pre váš termostat. Tento adaptér je špeciálne navrhnutý pre použitie s termostatmi od firmy Danfoss, umožňuje ich pripojenie k radiátoru a zabezpečuje plynulú inštaláciu a bezproblémovú prevádzku.

S týmto adaptérom môžete jednoducho a bez námahy inštalovať váš termostat k radiátoru, čo zabezpečí maximálne využitie jeho funkcií a zvýši komfort a účinnosť vášho vykurovacieho systému. Je ideálnym riešením pre modernizáciu starších vykurovacích systémov a vytvorenie inteligentnej domácnosti.

Výhodou Danfoss Adaptéra RA je jeho kvalitná konštrukcia a spoľahlivá prevádzka. Je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a bezproblémovú funkčnosť. Jeho malé rozmery a jednoduchý dizajn umožňujú pohodlnú inštaláciu aj na ťažko dostupných miestach.

Technické špecifikácie:

  • Výrobca: Danfoss
  • Typ: Adaptér RA
  • Kód produktu: 014G0251
  • Materiál: Kvalitné odolné plasty
  • Farba: Biela
  • Rozmery: X mm (dĺžka) x X mm (šírka) x X mm (výška)

Danfoss Adaptér RA (014G0251) je teda kvalitným a spoľahlivým doplnkom pre váš vykurovací systém, ktorý vám umožní optimálne využitie vášho termostatu a vytvorenie inteligentnej domácnosti s maximálnym komfortom a účinnosťou vykurovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: