Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Danalock Universal Module V3, Univerzálny modul s Bluetooth

ZADARMOZADARMO
Danalock Universal Module V3, Univerzálny modul s Bluetooth
155 € / ks 129,17 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Danalock Universal Module V3 je univerzálny modul s technológiou Bluetooth, ktorý umožňuje inteligentné ovládanie rôznych typov zámkov a uzávierok. S jednoduchou inštaláciou a spoľahlivým pripojením poskytuje flexibilitu pri integrovaní inteligentného zamykania do existujúceho zámkového systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Danalock Universal Module V3 je univerzálny modul navrhnutý pre inteligentné ovládanie rôznych typov zámkov a uzávierok pomocou technológie Bluetooth. Tento modul vám umožňuje pridať inteligentné zamykanie a odomknutie k vašim existujúcim zámkom a uzávierkám bez potreby ich výmeny.

Modul je jednoduchý na inštaláciu a môže byť použitý s rôznymi typmi zámkov a uzávierok, vrátane valčekových zámkov, elektronických zámkov, bránových uzávierok a ďalších. S technológiou Bluetooth poskytuje spoľahlivé a bezdrôtové pripojenie medzi vaším smartfónom a modulom pre pohodlné ovládanie.

Danalock Universal Module V3 je kompatibilný s aplikáciou Danalock, ktorá umožňuje zamykanie a odomknutie dverí na diaľku, správu prístupových práv pre jednotlivých používateľov a monitorovanie histórie prístupov. Môžete tiež využiť ďalšie funkcie ako časové plány, notifikácie a integráciu s inými inteligentnými zariadeniami.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Bluetooth
  • Kompatibilita: Rôzne typy zámkov a uzávierok
  • Napájanie: 4x AAA batérie (v balení)
  • Rozmery: 57mm x 40mm x 13mm

Danalock Universal Module V3 je skvelým riešením pre tých, ktorí chcú pridať inteligentné ovládanie k existujúcim zámkom a uzávierkám. S jeho flexibilitou a spoľahlivým pripojením cez Bluetooth získate možnosť pohodlne a bezpečne zamykať a odomkovať dvere pomocou svojho smartfónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Danalock
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: