Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Danalock Danapad V3 klávesnica Black Brown

ZADARMOZADARMO
Danalock Danapad V3 klávesnica Black Brown
115 € / ks 95,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Danalock Danapad V3 klávesnica Black Brown je elegantná bezdrôtová klávesnica, ktorá umožňuje prístup k inteligentnému zámku Danalock bez potreby kľúča. S jednoduchým a bezpečným zadávaním PIN kódov poskytuje praktické riešenie pre zamykanie a odomknutie dverí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Danalock Danapad V3 klávesnica Black Brown je inteligentná bezdrôtová klávesnica navrhnutá pre použitie s inteligentným zámkom Danalock. Táto klávesnica kombinuje elegantný dizajn v čiernej hnedočiernej farbe s praktickými funkciami, umožňujúcimi bezproblémový prístup k vašim dverám.

Danapad V3 klávesnica je jednoduchá na inštaláciu a konfiguráciu. Stačí ju namontovať na vhodné miesto pri vchode a spárovať ju s inteligentným zámkom Danalock. Potom môžete nastaviť rôzne PIN kódy pre prístup a priradiť ich jednotlivým používateľom.

Táto klávesnica je odolná voči poveternostným podmienkam a jej elegantný dizajn sa hodí do rôznych interiérov a exteriérov. Má dlhú výdrž batérie, čo zabezpečuje spoľahlivé a dlhodobé používanie.

Technické špecifikácie:

  • Podpora technológií: Bluetooth
  • Napájanie: 4x AAA batérie (v balení)
  • Farba: Čierna hnedočierna (Black Brown)
  • Rozmery: 72mm x 35mm x 17mm

Danalock Danapad V3 klávesnica Black Brown je skvelým doplnkom pre inteligentný zámok Danalock, ktorý vám poskytuje jednoduchý a bezpečný spôsob zamykania a odomknutia dverí. S jej elegantným dizajnom a praktickými funkciami budete mať plnú kontrolu nad prístupom do vášho domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Danalock
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: