Zásielkovňa

Zásielkovňa je technologicko-logistická spoločnosť, ktorá zabezpečuje efektívny spôsob doručovania zásielok prostredníctvom širokej siete výdajných miest, ktorých má na Slovensku už vyše 1100. Vďaka tomu ponúka zákazníkom slobodu a komfort, pretože je na vás, kedy a kde si svoju zásielku prevezmete. Svoj tovar z DaDEX.sk si tak môžete nechať doručiť rýchlo, lacno a bez zbytočného čakania.

  • Zaslanie notifikácii o stave zásielky aj s trasovacím číslom: ihneď po odovzdaní tovaru z nášho e-shopu.
  • Jednoduché sledovanie zásielky: všetky informácie o objednanom tovare nájdete na webovej stránke Zásielkovne v sekcii „Sledovanie zásielky“ alebo v jej mobilnej aplikácii, kde môžete sledovať aktuálny stav všetkých vašich zásielok, ich polohu a termín doručenia.
  • Doručenie na výdajné miesto na Slovensku spravidla na druhý deň od prijatia zásielky od nášho e-shopu.
  • Doručenie na výdajné miesta v Česku alebo Maďarsku spravidla do troch dní.
  • Rýchle vyzdvihnutie zásielky len pomocou zaslaného hesla: pri prevzatí zásielky stačí vedieť iba heslo, na základe ktorého vám obsluha výdajného miesta odovzdá zásielku. V prípade doručenia zásielky do Z-BOXu vám k otvoreniu schránky bude stačiť iba mobilná aplikácia Zásielkovne.
  • Možnosť rozbalenia zásielky pri prevzatí: na výdajných miestach Zásielkovne si môžete zásielku ihneď rozbaliť a rozhodnúť sa, či si ju prevezmete. Ak nenaplní vaše očakávania, odovzdáte zásielku obsluhe výdajného miesta, ktorá ju odošle späť k nám.
  • Možnosť predĺženia úschovy zásielky: úložnú dobu zásielky na výdajnom mieste si môžete predĺžiť až na 21 dní, prípadne pri doručení tovaru do Z-BOXu až o 2 dni. Úložnú dobu zásielok možno predĺžiť jednoducho cez mobilnú aplikáciu Zásielkovne.
  • Všetko na jednom mieste v aplikácii Zásielkovne: heslo na vyzdvihnutie zásielky, sledovanie jej aktuálnej polohy, termín doručenia, predĺženie úložnej doby zásielky a okamžitý prehľad o všetkých vašich zásielkach, nielen o tých aktuálnych, ale aj tých predošlých.