Zásielkovňa

Zásielkovňa je technologicko-logistická spoločnosť, ktorá zabezpečuje efektívny spôsob doručovania zásielok prostredníctvom širokej siete výdajných miest, ktorých má na Slovensku už vyše 1100. Vďaka tomu ponúka zákazníkom slobodu a komfort, pretože je na vás, kedy a kde si svoju zásielku prevezmete. Svoj tovar z DaDEX.sk si tak môžete nechať doručiť rýchlo, lacno a bez zbytočného čakania.

  • Zaslanie notifikácii o stave zásielky aj s trasovacím číslom: ihneď po odovzdaní tovaru z nášho e-shopu.
  • Jednoduché sledovanie zásielky: všetky informácie o objednanom tovare nájdete na webovej stránke Zásielkovne v sekcii „Sledovanie zásielky“ alebo v jej mobilnej aplikácii, kde môžete sledovať aktuálny stav všetkých vašich zásielok, ich polohu a termín doručenia.
  • Doručenie na výdajné miesto na Slovensku spravidla na druhý deň od prijatia zásielky od nášho e-shopu.
  • Doručenie na výdajné miesta v Česku alebo Maďarsku spravidla do troch dní.
  • Rýchle vyzdvihnutie zásielky len pomocou zaslaného hesla: pri prevzatí zásielky stačí vedieť iba heslo, na základe ktorého vám obsluha výdajného miesta odovzdá zásielku. V prípade doručenia zásielky do Z-BOXu vám k otvoreniu schránky bude stačiť iba mobilná aplikácia Zásielkovne.
  • Možnosť rozbalenia zásielky pri prevzatí: na výdajných miestach Zásielkovne si môžete zásielku ihneď rozbaliť a rozhodnúť sa, či si ju prevezmete. Ak nenaplní vaše očakávania, odovzdáte zásielku obsluhe výdajného miesta, ktorá ju odošle späť k nám.
  • Možnosť predĺženia úschovy zásielky: úložnú dobu zásielky na výdajnom mieste si môžete predĺžiť až na 21 dní, prípadne pri doručení tovaru do Z-BOXu až o 2 dni. Úložnú dobu zásielok možno predĺžiť jednoducho cez mobilnú aplikáciu Zásielkovne.
  • Všetko na jednom mieste v aplikácii Zásielkovne: heslo na vyzdvihnutie zásielky, sledovanie jej aktuálnej polohy, termín doručenia, predĺženie úložnej doby zásielky a okamžitý prehľad o všetkých vašich zásielkach, nielen o tých aktuálnych, ale aj tých predošlých.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie