Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02) - Zigbee pohybový senzor

25 € / ks 20,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02) je vysoko citlivý Zigbee pohybový senzor určený na detekciu pohybu v interiéri domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Motion Sensor P1 je inteligentný pohybový senzor, ktorý prináša do vášho inteligentného domova ďalší stupeň bezpečnosti a pohodlia. S využitím technológie Zigbee, tento senzor môže byť súčasťou široko rozšírených inteligentných systémov a môže fungovať s množstvom kompatibilných zariadení.

Citlivý na pohyb, tento senzor môže automaticky aktivovať rôzne akcie v rámci inteligentného domova, napríklad zapnutie svetla pri vstupe do miestnosti alebo zaslanie upozornenia na mobilný telefón pri detekcii pohybu v neprítomnosti doma. Jeho kompaktný dizajn a jednoduchá inštalácia umožňujú jeho umiestnenie kdekoľvek v interiéri.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Zigbee 3.0
  • Dosah detekcie: 170° horizontálny uhol, 7m dosah
  • Napájanie: CR2450 batéria
  • Prevádzková teplota: -10°C do +45°C
  • Rozmery: 45mm x 45mm x 36mm

AQARA Motion Sensor P1 je perfektnou voľbou pre každého, kto chce pridať do svojho inteligentného domova viac bezpečnosti a automatizácie. S týmto pohybovým senzorom môžete efektívne monitorovať aktivity vo svojom domove a prispôsobiť akcie svojho inteligentného systému podľa vašich potrieb a preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: