Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

AQARA Cube T1 Pro (CTP-R01) - Zigbee ovládač scén

22,99 € / ks 19,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

AQARA Cube T1 Pro (CTP-R01) je Zigbee ovládač scén, ktorý umožňuje ovládanie inteligentných zariadení vo vašom domove prostredníctvom pohybov a rotácií kocky. S jeho jednoduchým a intuitívnym ovládaním môžete rýchlo aktivovať rôzne scenáre a prispôsobiť si svoje domáce prostredie podľa vašich preferencií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Cube T1 Pro (CTP-R01) je inteligentný Zigbee ovládač scén, ktorý prináša jedinečný spôsob ovládania inteligentných zariadení vo vašom domove. Tento kompaktný a elegantný zariadenie je vo forme kocky a umožňuje vám ovládať rôzne funkcie a scenáre jednoduchým pohybom a rotáciou.

S AQARA Cube T1 Pro môžete prispôsobiť svoje domáce prostredie podľa vašich preferencií a aktívovať rôzne scenáre. Napríklad môžete nastaviť scenár pre večerné osvetlenie, kde jednoduchým pohybom kocky môžete zmeniť intenzitu svetla alebo prepínať medzi rôznymi svetelnými farebnými režimami. Môžete tiež vytvoriť scenár pre relaxačnú hudbu alebo nastaviť hlasitosť pre audio zariadenia.

Ovládanie AQARA Cube T1 Pro je jednoduché a intuitívne. Stačí sa dotknúť, pohnúť alebo otáčať kockou podľa preddefinovaných gest a pravidiel. Tieto gestá a pravidlá si môžete prispôsobiť prostredníctvom aplikácie a priradiť ich k rôznym inteligentným zariadeniam a scenárom vo vašej domácnosti.

AQARA Cube T1 Pro je kompatibilný s ďalšími inteligentnými zariadeniami AQARA a ďalšími Zigbee zariadeniami. Môžete ho integrovať do vašej existujúcej inteligentnej domácnosti a využívať ho ako súčasť automatizovaných a ovládateľných scenárov.

Technické špecifikácie:

  • Model: CTP-R01
  • Funkcie: Ovládač scén
  • Pripojenie: Zigbee
  • Ovládanie: Pohyby a rotácie kocky
  • Kompatibilita: AQARA inteligentné zariadenia a ďalšie Zigbee zariadenia
  • Rozmery: N/A
  • Hmotnosť: N/A

AQARA Cube T1 Pro (CTP-R01) je inteligentný Zigbee ovládač scén, ktorý umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie inteligentných zariadení vo vašom domove.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: