Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

AQARA Camera Hub G3 EU Verzia (CH-H03) - Zigbee riadiaca jednotka

109,99 € / ks 91,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

AQARA Camera Hub G3 EU Verzia (CH-H03) je Zigbee riadiaca jednotka, ktorá kombinuje funkcie kamery a centrály inteligentného domu. S vysokokvalitnou kamerou, podporou Zigbee protokolu a možnosťou pripojenia k ďalším inteligentným zariadeniam je ideálnym riešením pre monitorovanie a riadenie vášho domova.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Camera Hub G3 EU Verzia (CH-H03) je inteligentné zariadenie, ktoré kombinuje funkcie kamery a Zigbee riadiacej jednotky pre váš domov. Táto riadiaca jednotka je vybavená vysokokvalitnou kamerou, ktorá vám umožňuje monitorovať váš dom alebo priestor v reálnom čase.

Kamera je schopná nahrávať vo vysokom rozlíšení a disponuje nočným videním, čo znamená, že môžete mať prehľad o tom, čo sa deje aj za zhoršených svetelných podmienok. Okrem monitorovania môže kamera tiež detekovať pohyb a upozorniť vás na neobvyklé udalosti vo vašom domove.

AQARA Camera Hub G3 EU Verzia je tiež Zigbee riadiaca jednotka, čo znamená, že je kompatibilná s ďalšími inteligentnými zariadeniami založenými na Zigbee protokole. Môžete ju použiť na centrálne ovládanie a správu týchto zariadení, ako sú senzory, prepínače, žiarovky a ďalšie. Taktiež môžete vytvárať automatizované scenáre a nastaviť časové plány pre rôzne funkcie vo vašom domove.

Táto riadiaca jednotka podporuje aj vzdialený prístup a ovládanie prostredníctvom smartfónu. Môžete si prezerať živý obraz z kamery, získavať notifikácie o udalostiach a vzdialene riadiť vaše inteligentné zariadenia.

Technické špecifikácie:

  • Model: CH-H03
  • Funkcie: Kamera, Zigbee riadiaca jednotka
  • Senzor: Kamera
  • Pripojenie: Zigbee
  • Ovládanie: Smartfón
  • Kompatibilita: AQARA inteligentné zariadenia a ďalšie Zigbee zariadenia
  • Rozmery: N/A
  • Hmotnosť: N/A

AQARA Camera Hub G3 EU Verzia (CH-H03) je multifunkčné zariadenie, ktoré kombinuje kameru a Zigbee riadiacu jednotku pre monitorovanie a riadenie vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: