Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Apple Homepod Mini, Space Gray (MY5G2LL/A)

ZADARMOZADARMO
Apple Homepod Mini, Space Gray (MY5G2LL/A)
129 € / ks 107,50 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia

Apple HomePod Mini je kompaktný inteligentný reproduktor s vynikajúcim zvukom a integrovaným hlasovým asistentom Siri. S jeho jednoduchým ovládaním a možnosťou prehrávania hudby, ovládania smart domácnosti a získavania informácií, tento reproduktor vám prináša všestranné zážitky v jednom malom zariadení.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitajte v budúcnosti hudobného prehrávania a inteligentnej domácnosti s Apple HomePod Mini. Tento kompaktný reproduktor je vynikajúcim prírastkom do vášho domova, ponúkajúcim úžasný zvuk a inteligentné funkcie.

HomePod Mini je vybavený výkonnými reproduktormi, ktoré poskytujú plný a čistý zvuk s výraznými basmi. Jeho kompaktný dizajn umožňuje umiestniť ho prakticky kdekoľvek v domácnosti. Môžete si vychutnávať obľúbenú hudbu, podcasty alebo rádio s vynikajúcou kvalitou zvuku.

Reprodukcia hudby nie je jedinou silnou stránkou HomePod Mini. S integrovaným hlasovým asistentom Siri sa stačí len opýtať a môžete ovládať svoju domácnosť, získavať informácie, vytvárať upozornenia a ovládať ďalšie inteligentné zariadenia, ktoré máte v domácnosti. Siri vám je k dispozícii kedykoľvek, stačí len povedať "Hey Siri".

HomePod Mini je tiež súčasťou ekosystému Apple, čo znamená, že sa ľahko integruje s ostatnými Apple zariadeniami a službami. Môžete ho ovládať pomocou svojho iPhone, iPad alebo Apple Watch a synchronizovať hudobné prehrávanie medzi rôznymi zariadeniami.

Technické špecifikácie:

  • Inteligentný reproduktor s podporou Siri
  • Výkonné reproduktory s vynikajúcim zvukom
  • Kompatibilita s Apple ekosystémom a službami
  • Jednoduché ovládanie hlasom a dotykom
  • Pripojenie cez WiFi

Apple HomePod Mini je dokonalým spoločníkom pre hudobných nadšencov a milovníkov inteligentných domácností. S jeho kvalitným zvukom a inteligentnými funkciami, vám prináša výnimočný zážitok a ľahkosť ovládania v jednom kompaktnom zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Apple
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: