Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Amazon Echo Dot 5. generácie s hodinami Glacier White

ZADARMOZADARMO
Amazon Echo Dot 5. generácie s hodinami Glacier White
89,90 € / ks 74,92 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Amazon Echo Dot 5. generácie s hodinami Glacier White je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním, digitálnymi hodinami a možnosťami hlasového asistenta Alexa. S jeho moderným dizajnom a pokročilými funkciami je ideálnym doplnkom pre váš domov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Amazon Echo Dot 5. generácie s hodinami Glacier White je výkonný a inteligentný reproduktor, ktorý prináša vynikajúci zvuk, digitálne hodiny a rozšírené možnosti hlasového asistenta Alexa. Jeho moderný dizajn, vylepšené funkcie a schopnosť ovládania hlasom robia z neho skvelý doplnok pre váš domov.

Echo Dot s hodinami ponúka vynikajúci zvukový výkon vo svojom kompaktnom prevedení. Vďaka vylepšeným reproduktorom a technológii spracovania zvuku si môžete vychutnávať jasný a čistý zvuk pri počúvaní hudby, podcastov a ďalších zvukových obsahov. Môžete ovládať prehrávanie pomocou hlasových príkazov alebo dotykových ovládacích prvkov na zariadení.

Hlasový asistent Alexa je integrovaný do Echo Dot a poskytuje prístup k širokej škále funkcií a služieb. Môžete si nechať prehrať hudbu, získať informácie o počasí, sledovať aktuálne správy, nastaviť budík a mnoho ďalšieho len pomocou hlasových príkazov. Alexa vám tiež umožňuje ovládať kompatibilné inteligentné zariadenia vo vašom dome, čím získate pohodlie a automatizáciu.

Echo Dot 5. generácie s hodinami je vybavený digitálnymi hodinami, ktoré vám zobrazujú aktuálny čas a ďalšie informácie v prehľadnom formáte. Môžete si prispôsobiť ich zobrazenie a nastaviť rôzne hodinové režimy, ktoré sa prispôsobia vašim preferenciám.

Technické špecifikácie:

  • Farba: Glacier White (biele)
  • Hlasový asistent: Alexa
  • Reproduktor: Vstavaný reproduktor s vylepšeným zvukom
  • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
  • Ovládanie: Hlasové ovládanie, dotykové ovládacie prvky
  • Napájanie: Napájací adaptér
  • Rozmery: 100 mm x 100 mm x 89 mm
  • Hmotnosť: 328 gramov

Amazon Echo Dot 5. generácie s hodinami Glacier White je moderný a výkonný reproduktor s hlasovým ovládaním a digitálnymi hodinami, ktorý poskytuje vynikajúci zvuk a inteligentné funkcie Alexa pre váš domov.

Dodatočné parametre

Kategória: Amazon Alexa
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: