Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Amazon Echo Dot 5. generácie Charcoal

ZADARMOZADARMO
Amazon Echo Dot 5. generácie Charcoal
74,90 € / ks 62,42 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Amazon Echo Dot 5. generácie Charcoal je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním, ktorý poskytuje vynikajúci zvuk a možnosti hlasového asistenta Alexa. S jeho moderným dizajnom a rozšírenými funkciami je ideálnym doplnkom pre váš domov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Amazon Echo Dot 5. generácie Charcoal je výkonný a inteligentný reproduktor, ktorý prináša vysokokvalitný zvuk a rozšírené možnosti hlasového asistenta Alexa. Jeho moderný dizajn, vylepšený zvuk a pokročilé funkcie robia z neho skvelý doplnok pre váš domov.

Echo Dot 5. generácie poskytuje vynikajúci zvukový výkon vo svojom kompaktnom prevedení. S vylepšenými reproduktormi a technológiou spracovania zvuku si môžete užívať jasný a čistý zvuk pri počúvaní hudby, podcastov a ďalších zvukových obsahov. Môžete ovládať prehrávanie pomocou hlasových príkazov alebo dotykových ovládacích prvkov na zariadení.

Hlasový asistent Alexa je integrovaný do Echo Dot a poskytuje prístup k širokej škále funkcií a služieb. Môžete si nechať prehrať hudbu, získať informácie o počasí, aktuálne správy, nastaviť budík a mnoho ďalšieho len pomocou hlasových príkazov. Alexa vám tiež umožňuje ovládať kompatibilné inteligentné zariadenia vo vašom dome, čím získate pohodlie a automatizáciu.

Echo Dot 5. generácie disponuje moderným dizajnom v odtieni Charcoal, ktorý sa hodí do rôznych interiérov. Jeho kompaktné rozmery a prispôsobiteľné ovládacie prvky umožňujú jednoduchú integráciu do vášho životného priestoru.

Technické špecifikácie:

  • Farba: Charcoal (uhlíková čierna)
  • Hlasový asistent: Alexa
  • Reproduktor: Vstavaný reproduktor s vylepšeným zvukom
  • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
  • Ovládanie: Hlasové ovládanie, dotykové ovládacie prvky
  • Napájanie: Napájací adaptér
  • Rozmery: 100 mm x 100 mm x 89 mm
  • Hmotnosť: 328 gramov

Amazon Echo Dot 5. generácie Charcoal je moderný a výkonný reproduktor s hlasovým ovládaním, ktorý poskytuje vynikajúci zvuk a inteligentné funkcie Alexa pre váš domov.

Dodatočné parametre

Kategória: Amazon Alexa
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: