Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Amazon Echo Dot 4. generácie Twilight Blue

64,90 € / ks 54,08 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Amazon Echo Dot 4. generácie Twilight Blue je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním, ktorý prináša vynikajúci zvuk a možnosti hlasového asistenta Alexa do vášho domova. Jeho moderný dizajn a praktické funkcie robia z neho skvelý doplnok pre váš interiér.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Amazon Echo Dot 4. generácie Twilight Blue je výkonný a inteligentný reproduktor, ktorý kombinuje vysokokvalitný zvuk a všestranné funkcie hlasového asistenta Alexa. Jeho moderný dizajn, vynikajúci zvuk a schopnosť ovládania hlasom robia z neho skvelý doplnok pre váš domov.

Echo Dot ponúka kvalitný zvukový výkon vo svojom malom a kompaktnom prevedení. Môžete si vychutnať svoju obľúbenú hudbu, podcasty, audioknihy a ďalšie obsahy s jasným a plným zvukom. Ovládanie prehrávania je jednoduché - stačí použiť hlasové príkazy alebo dotykové ovládacie prvky na zariadení.

S hlasovým asistentom Alexou máte prístup k širokému spektru funkcií a služieb. Môžete si nechať prehrať hudbu, získať informácie o počasí, sledovať aktuálne správy, nastaviť budík a mnoho ďalšieho len pomocou hlasových príkazov. Alexa vám tiež umožňuje ovládať kompatibilné inteligentné zariadenia vo vašom dome, čím získate ďalšiu úroveň pohodlia a automatizácie.

Echo Dot 4. generácie má moderný dizajn s estetickými líniemi a štýlovou povrchovou úpravou v odtieni Twilight Blue. Jeho kompaktné rozmery umožňujú ľahkú integráciu do vášho interiéru, a to nielen zvukovo, ale aj vizuálne.

Technické špecifikácie:

  • Farba: Twilight Blue (modrá)
  • Hlasový asistent: Alexa
  • Reproduktor: Vstavaný reproduktor s 1,6-palcovým zvukovým meničom
  • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
  • Ovládanie: Hlasové ovládanie, dotykové ovládacie prvky
  • Napájanie: Napájací adaptér
  • Rozmery: 100 mm x 100 mm x 89 mm
  • Hmotnosť: 341 gramov

Amazon Echo Dot 4. generácie Twilight Blue je moderný a výkonný reproduktor, ktorý prináša vynikajúci zvuk a inteligentné funkcie Alexa do vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Amazon Alexa
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: