Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Twilight Blue

ZADARMOZADARMO
Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Twilight Blue
79,90 € / ks 66,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Twilight Blue je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním, ktorý prináša vynikajúci zvuk, digitálne hodiny a funkcie hlasového asistenta Alexa do vášho domova. Jeho moderný dizajn a praktické funkcie robia z neho skvelý doplnok pre váš interiér.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Twilight Blue je výkonný a inteligentný reproduktor, ktorý kombinuje vysokokvalitný zvuk, praktické digitálne hodiny a všestranné funkcie hlasového asistenta Alexa. Jeho moderný dizajn a možnosti prispôsobenia robia z neho skvelý doplnok pre váš domov.

Echo Dot s hodinami ponúka vynikajúci zvukový výkon v malom a kompaktnom prevedení. Môžete si vychutnávať svoju obľúbenú hudbu, podcasty, audioknihy a ďalšie obsahy s výrazným a čistým zvukom. Ovládanie prehrávania je jednoduché a pohodlné - môžete ho ovládať pomocou hlasových príkazov alebo dotykových ovládacích prvkov na zariadení.

Hlasový asistent Alexa je integrovaný do Echo Dot a poskytuje vám prístup k širokému spektru funkcií a služieb. Môžete si nechať prehrať hudbu, získať informácie o počasí, sledovať aktuálne správy, nastaviť budík a mnoho ďalšieho len pomocou hlasových príkazov. Alexa vám tiež umožňuje ovládať kompatibilné inteligentné zariadenia vo vašom dome, čím získate ďalšiu úroveň pohodlia a automatizácie.

Echo Dot s hodinami má moderný dizajn s elegantnými digitálnymi hodinami na prednej strane. Tieto hodiny vám ukazujú aktuálny čas a ďalšie informácie v prehľadnom formáte. Môžete si prispôsobiť ich zobrazenie a nastaviť rôzne hodinové režimy, ktoré sa prispôsobia vašim preferenciám a estetickým vkusu.

Technické špecifikácie:

  • Farba: Twilight Blue (modrá)
  • Hlasový asistent: Alexa
  • Reproduktor: Vstavaný reproduktor s 1,6-palcovým zvukovým meničom
  • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
  • Ovládanie: Hlasové ovládanie, dotykové ovládacie prvky
  • Napájanie: Napájací adaptér
  • Rozmery: 100 mm x 100 mm x 89 mm
  • Hmotnosť: 341 gramov

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Twilight Blue je výkonným a štýlovým zariadením, ktoré prináša zvukové a hlasové funkcie do vášho domova v kombinácii s praktickými digitálnymi hodinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Amazon Alexa
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: