Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Glacier White

ZADARMOZADARMO
Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Glacier White
79,90 € / ks 66,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Glacier White je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním, ktorý kombinuje vynikajúci zvuk, digitálne hodiny a možnosti hlasového asistenta Alexa. S jeho kompaktným dizajnom a praktickými funkciami je ideálnym doplnkom do vášho domova.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Glacier White je výkonný a inteligentný reproduktor, ktorý prináša zvukové a hlasové funkcie do vášho domova. Táto verzia obsahuje digitálne hodiny, ktoré vám zobrazujú čas a dávajú vám praktické informácie na prvý pohľad.

Echo Dot s hodinami je vybavený výkonným reproduktorom, ktorý poskytuje kvalitný zvuk pre hudbu, podcasty, audioknihy a ďalšie zvukové zážitky. Môžete si vychutnať svoje obľúbené skladby vysokého kvalitu a pohodlne ovládať prehrávanie pomocou hlasu alebo pomocou dotykových ovládacích prvkov na zariadení.

S integrovaným hlasovým asistentom Alexa máte prístup k širokej škále funkcií a služieb. Môžete požiadať Alexu o prehrávanie hudby, informácie o počasí, aktuálne správy, nastavenie budíka a ďalšie. Taktiež môžete ovládať kompatibilné inteligentné zariadenia vo vašom dome, ako sú osvetlenie, termostaty, zámky a ďalšie.

Echo Dot s hodinami je kompaktné zariadenie s moderným a elegantným dizajnom, ktorý sa ľahko hodí do akéhokoľvek interiéru. Digitálne hodiny na prednej strane zariadenia vám poskytujú čas a informácie v jednoduchom a prehľadnom formáte. Môžete si nastaviť rôzne hodinové režimy a prispôsobiť ich svojim preferenciám.

Technické špecifikácie:

  • Farba: Glacier White (biele)
  • Hlasový asistent: Alexa
  • Reproduktor: Vstavaný reproduktor s 1,6-palcovým zvukovým meničom
  • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
  • Ovládanie: Hlasové ovládanie, dotykové ovládacie prvky
  • Napájanie: Napájací adaptér
  • Rozmery: 100 mm x 100 mm x 89 mm
  • Hmotnosť: 341 gramov

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Glacier White je výkonným a multifunkčným zariadením, ktoré prináša zvukové a hlasové funkcie do vášho domova, a to v kombinácii s praktickými digitálnymi hodinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Amazon Alexa
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: