Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

AEOTEC Z-Stick 7 (ZWA010-C)

55 € / ks 45,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

AEOTEC Z-Stick 7 (ZWA010-C) je kompaktný USB adaptér, ktorý umožňuje pripojenie vášho počítača alebo iného zariadenia k Z-Wave sieti. Tento adaptér vám poskytuje možnosť spravovať a ovládať vaše Z-Wave zariadenia prostredníctvom softvéru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aeotec Z-Stick 7 je najnovší prírastok do populárnej série Z-Stick od spoločnosti Aeotec. Tento prenosný Z-Wave Plus S2 kontrolér je navrhnutý na pridávanie, odstraňovanie a spravovanie vašej siete inteligentných zariadení. Zariadenia je možné jednoducho pridať alebo odstrániť pomocou tlačidla na samotnom Z-Sticku, čo eliminuje potrebu konfigurácie prostredníctvom počítača.

Vďaka podpore najnovšej technológie Z-Wave Plus S2 poskytuje Z-Stick 7 výrazne lepší dosah, rýchlosť a bezpečnosť než jeho predchodcovia. Toto zlepšuje celkovú funkčnosť a spoľahlivosť vašej inteligentnej siete.

Z-Stick 7 je kompatibilný s rôznymi platformami inteligentnej domácnosti, vrátane populárnych systémov ako Home Assistant, OpenHAB, Domoticz a mnoho ďalších.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: USB (DC 4.75V do 5.25V)
  • Protokol: Z-Wave Plus S2
  • Dosah: do 150m vonkajší, do 50m vnútorný
  • Frekvencia: 868.42 MHz
  • Rozmery: 51mm x 18mm x 9mm
  • Prevádzková teplota: 0°C do +40°C
  • Bezpečnostné certifikácie: Z-Wave Plus, CE, FCC

Aeotec Z-Stick 7 je ideálnym nástrojom pre každého, kto chce plnú kontrolu nad svojou inteligentnou sieťou. Práca s týmto kontrolérom je jednoduchá a intuitívna, čo z neho robí dokonalý výber pre veteránov inteligentných domovov rovnako ako pre začiatočníkov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: