Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

AEOTEC Z-Pi 7 (ZWA025-C)

55 € / ks 45,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

AEOTEC Z-Pi 7 (ZWA025-C) je vysoko výkonný a flexibilný Z-Wave modul, ktorý umožňuje pripojenie vášho počítača, Raspberry Pi alebo iného zariadenia k Z-Wave sieti. Tento modul vám poskytuje možnosť spravovať a ovládať vaše Z-Wave zariadenia prostredníctvom softvéru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aeotec Z-Pi 7 transformuje váš Raspberry Pi v centrálne srdce inteligentnej domácnosti. Tento výkonný Z-Wave Plus S2 kontrolér je navrhnutý pre bežnú integráciu so systémom Raspberry Pi a umožňuje plnú kontrolu a automatizáciu inteligentných zariadení v domácnosti.

Z-Pi 7 podporuje najnovšiu Z-Wave Plus S2 technológiu, ktorá poskytuje výrazne zlepšenú bezpečnosť, dosah, rýchlosť a efektívnosť pre všetky vaše inteligentné zariadenia. To znamená lepšiu spoľahlivosť a rýchlejšiu odozvu ako kedykoľvek predtým.

Naviac, pomocou softvéru, ako je napríklad OpenHAB alebo Home Assistant, môžete vytvoriť komplexné automatizácie a scenáre, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a životnému štýlu.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: prostredníctvom Raspberry Pi
  • Protokol: Z-Wave Plus S2
  • Dosah: do 100m vonkajší, do 40m vnútorný
  • Frekvencia: 868.42 MHz
  • Rozmery: 31mm x 18mm x 8mm
  • Prevádzková teplota: -10°C do +50°C
  • Bezpečnostné certifikácie: Z-Wave Plus, CE, FCC

Aeotec Z-Pi 7 je ideálnym riešením pre DIY inteligentné domácnosti, ktoré využívajú Raspberry Pi. Jeho výkonné funkcie a vysoká kompatibilita robia z neho neoddeliteľnú súčasť modernej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: