Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

AEOTEC Range Extender 7 (ZW189-C15) - Double Pack

73 € / ks 60,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

AEOTEC Range Extender 7 (ZW189-C15) - Double Pack je balenie obsahujúce dvojicu výkonných opakovačov signálu, ktoré rozširujú dosah a spolahlivosť vašej inteligentnej siete Z-Wave. Tieto opakovače poskytujú stabilné pripojenie a zabezpečujú spoľahlivú komunikáciu medzi vašimi Z-Wave zariadeniami.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada Aeotec Range Extender 7 Double Pack prináša dva výkonné rozšiřovače dosahu signálu pre vašu inteligentnú domácnosť. Tieto rozšiřovače sú navrhnuté na zlepšenie dosahu a spoľahlivosti signálu vo vašej sieti Z-Wave Plus, čo umožňuje bezproblémové fungovanie všetkých vašich Z-Wave zariadení, bez ohľadu na vzdialenosť od centrálnej jednotky.

Tieto rozšiřovače signálu sú ideálne pre väčšie domy alebo objekty s mnohými prekážkami, ktoré môžu obmedzovať signál Z-Wave. Sú schopné prijať signál od centrálnej jednotky a poslať ho ďalej, čím zvyšujú jeho dosah a zlepšujú celkovú spoľahlivosť siete.

Naviac, Range Extender 7 je vybavený najnovšou technológiou Z-Wave Plus S2, ktorá poskytuje vylepšené šifrovanie a lepšiu bezpečnosť pre vašu inteligentnú domácnosť.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V, 50Hz
  • Maximálny dosah: až 150 metrov vonku, 50 metrov v interiéri
  • Frekvencia: 868.42 MHz
  • Protokol: Z-Wave Plus S2
  • Rozmery: 43mm x 43mm x 43mm
  • Prevádzková teplota: 0°C do +40°C
  • Bezpečnostné certifikácie: CE, FCC, Z-Wave Plus

Aeotec Range Extender 7 Double Pack je spoľahlivým riešením pre zabezpečenie optimálnej dosahu a spoľahlivosti vašej siete Z-Wave. S týmto balíčkom budú všetky vaše inteligentné zariadenia fungovať bezchybne, bez ohľadu na to, kde sa v dome nachádzajú.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: