Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

AEOTEC Nano Dimmer Bypass (ZW150-Z)

14,99 € / ks 12,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

AEOTEC Nano Dimmer Bypass (ZW150-Z) je malý a výkonný stmievací modul, ktorý umožňuje stmievať a ovládať osvetlenie vo vašej domácnosti. S touto inteligentnou prídavnou jednotkou získate plnú kontrolu nad svetlom a vytvoríte si príjemnú atmosféru podľa vašich preferencií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aeotec Nano Dimmer Bypass (ZW150-Z) je špeciálne navrhnutý pre použitie s Aeotec Nano Dimmerom a nízkovýkonnými osvetlenými systémami. Tento bypass je ideálnym riešením pre problémy s blikajúcimi svetlami alebo neúplným vypnutím, ktoré sa môžu vyskytnúť pri použití nízkovýkonných LED alebo energeticky úsporných žiaroviek (menej ako 20W).

Nano Dimmer Bypass sa jednoducho pripája paralelne k svetelnému obvodu a zabezpečuje plynulú a efektívnu funkciu stmievania bez ohľadu na typ svetelného zdroja. Tým výrazne zlepšuje kvalitu osvetlenia a funkčnosť Aeotec Nano Dimmera.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Maximálny vstup: 1.2W
  • Prevádzková teplota: -10°C do +45°C
  • Rozmery: 17mm x 18.5mm x 10mm
  • Certifikácie: FCC, CE, RoHS, Z-Wave Plus

Aeotec Nano Dimmer Bypass (ZW150-Z) je perfektným doplnkom pre vašu inteligentnú domácnosť, poskytujúc plynulé a spoľahlivé stmievanie pre všetky vaše nízkovýkonné a energeticky úsporné svetlá. Je to ideálny spoločník pre Aeotec Nano Dimmer, zabezpečujúc maximálnu funkčnosť a efektívnosť vášho osvetlenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: